Click here to send us your inquires or call (852) 36130518

The Carrie Diaries’ın prömiyer tarihi belli oldu!

The CW, iptal edilen Ringer ve The Secret Circle ile dokuz sezonun ardından final yaparak ekranlara veda eden One Tree Hill gibi artık ekranlarda olmayan dizilerinin yerine, 2012-2013 televizyon sezonunda izleyicileriyle buluşturmak üzere ArrowBeauty and the BeastThe Carrie DiariesCult ve Emily Owens, M.D.gibi yeni dizileri yayın programına almıştı.
ArrowEmily Owens, M.D. ve Beauty and the Beast‘in ilk sezonları bilindiği üzere devam ediyor. Cult ve The Carrie Diaries‘ın ise sezon ortası dönemde ekranlara gelmeye başlayacakları daha önceden duyurulmuştu. Ve The CW’dan yapılan yazılı basın açıklaması ile The Carrie Diaries’ın prömiyer tarihi kesinleşti.
Buna göre, HBO’da yayınlanan bir dönemin (1998-2004) popüler dizisi Sex and the City‘nin öncesini anlatacak The Carrie Diaries 14 Ocak 2013 Pazartesi akşamı(8:00-9:00 p.m.) ekran macerasına başlayacak.
The Carrie Diaries’ın başlamasıyla birlikte kanalın aynı gün ekranlara gelen diğer gençlik dizisi 90210‘nun yayın saatinde değişikliğe gidilecek ve dizi, 9:00-10:00 p.m.zaman dilimine kaydırılacak.
Candice Bushnell‘ın The Carrie Diaries romanından uyarlanarak ekranlara gelecek dizi, annesini kaybetmesi ve kız kardeşi Dorrit‘in her zamankinden daha fazla asi hale gelmeye başlaması gibi nedenlerden dolayı hayatın kendisi için hiç de kolay olmadığı 16 yaşındaki Carrie Bradshaw‘ın, küçük bir kasaba Connecticut’taki 1980′li yıllardaki (1984) aşk, seks, arkadaşlık ve aile gibi konularda henüz ilk sorularını sormaya başladığı lise yaşamını ve Manhattan, New York’a uzanan yaşam sürecini bizlere yansıtacak. Manhattan’da bir hukuk bürosunda staja başlayan Carrie’nin bu süreçte hayatının ilk büyük aşkıyla karşılaşmasını izleyeceğiz.

Warner Bros. Television, CBS Television Studios ve Fake Empire ortak yapımcılığında hazırlanan dizinin uygulayıcı yapımcı kadrosunda ise Josh Schwartz (Hart Of Dixie, Gossip Girl)Stephanie Savage (Hart Of Dixie, Gossip Girl)Len Goldstein (Hart Of Dixie)Amy B. Harris (Gossip Girl) ve Candace Bushnell gibi isimler yer alıyor.

 

Hemen bir avatar edinmek için, Gravatar'a üye olun. Detaylı bilgi için tıklayın

...

 

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: