Click here to send us your inquires or call (852) 36130518

Dertli gönüllere giren, işte benim Teri Hatcher!

Desperate Housewives’ın yarım akıllı esmeri Susan karakterini senelerdir başarıyla canlandıran Teri Hatcher, kadınlara hayatla ilgili birçok tavsiyelerde bulunacağı bir internet sitesi kurdu: GetHatched.

Daha önce “Burn Toast and Other Philosophies of Life” adında bir kitap yazan ve hâlen birçok dergide (Glamour UK ve Newsweek de dahil) makale yazmaya devam eden ve kurduğu internet sitesiyle de kadınlara hayat yolunda bir rehber olmayı amaçlayan 45 yaşındaki aktrist-yazar, insanlara hedeflerine ulaşmakta yardımcı olmakla birlikte, kabuklarını kırmalarında da destek olmak istediğini belirtiyor. Kendi deneyimlerine dayanarak kadınlara; moda, ilişkiler ve kariyer sorunları hakkında yardımcı olacak olan aktrist, GetHatched’in “Teri Hatcher’ın reality showu”na dönüşmeyeceğinin de sözünü veriyor.

DisneyFamily.com sponsorluğunda açılan internet sitesinde, aynı zamanda “In the House with Teri” bölümünde kendi mutfağında ünlülerle yaptığı söyleşilere yer verilecek ve Chick Chat bölümünde de Skype üzerinden Teri Hatcher bir hayranıyla söyleşecek.

 

 


Hemen bir avatar edinmek için, Gravatar'a üye olun. Detaylı bilgi için tıklayın

...

 

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: