Click here to send us your inquires or call (852) 36130518

“Modern Family” kadrosu ‘Emmy’ dergisinde

Son yıllarda yayınlanan en iyi komedi dizilerinden biri olan Modern Family‘nin tüm kadrosu Emmy dergisinin çekimleri için “masaya oturmuş” ve izleyicilerle birkaç şey paylaşmış:

Sofia Vergara, Gloria’nın telaffuz hataları üzerine: “İçeride ajanlarım var tabii. Duyduğuma göre yazarlar senaryo yazmak için toplandıklarında aksanım olmadan benim için hiçbir espri çıkaramıyormuş. Bu konuda imdatlarına yapımcımız Chris Lloyd yetişiyormuş ve bazen ona espriyi aksanlı bir şekilde okutup, işe yarayıp yaramadığını anlıyorlarmış.”

Ty Burrell, sevimli ve ihmalkâr karakteri Phil üzerine: “Phil çok renkli ve ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir karakter. O kadar farklı davranışlarda bulunuyor ki, ona bazen ayak uyduramıyorum, kafamda bin tane şey dönüp duruyor. Yine de Phil’i canlandırmak spa tedavisi gibi resmen. İşe geldiğimde tüm sıkıntılarımı unutabileceğim için Tanrı’ya şükrediyorum.”

Eric Stonestreet, Cameron karakterini annesine anlatması üzerine: “Anneme “Hani hep babama ya da Paul amcama benzediğimi söylerlerdi ya? Oynayacağım dizideki rolde seni canlandıracağıma sevinirsin sanırım” dediğimde buna tepkisi “Ay bayılacağım!!!” olmuştu. Ben de “Evet, aynen böyle oynayacağım” dedim.”

 


Hemen bir avatar edinmek için, Gravatar'a üye olun. Detaylı bilgi için tıklayın

...

 

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: