Click here to send us your inquires or call (852) 36130518

İşte bu “Boardwalk Empire”ın ayak sesleri!

Pilot bölümünü Martin Scorcese‘in ve diğer bölümleri de HBO‘nun birçok başarılı dizisini yönetmiş isimlerin yöneteceği, yapımcıları ve senaristleri arasında The Sopranos‘ta da izleri olan Terence Winter ve Timothy Van Patten‘ın bulunduğu ve başrolünü Steve Buscemi gibi bir ustanın canlandıracağı bir HBO dizisi Boardwalk Empire

Nelson Johnson‘ın aynı adlı kitabından uyarlanan dizi 1920′ler Amerikasına götürecek bizleri. Tek kazanç kapısı turistlerin harcadığı para olan deniz kenarında hareketli bir şehir… Atlantic City’nin popülerliğinin yükseldiği ve içki yasağıyla birlikte zirve yaptığı zamanlar. Şehrin ziyaretçilerine iyi vakit geçirmesini sağlamasının tek amacı -yasal olsun ya da olmasın- şehre hükmetmek gibi tek bir zihniyete dayanıyor. Tek ideoloji yerli halkın ekonomik açıdan başarısı ve herhangi bir eleştiri veya iyi niyet asla müsamaha görmüyor. Ve güçlü bir adam. Atlantic City’nin hükümdarı sayılan, siyasi bir figür olmasının yanı sıra bir gangster: Nucky Thompson (Steve Buscemi).

İşte Boardwalk Empire da bizlere Nucky Thompson‘ın hayatını ve yasaklarla dolu o dönemle birlikte “suç”un yükselişini anlatacak kısacası.

2010 sonbaharında yayınlanması beklenen dizinin ilk sezonu 12 bölümden oluşuyor.

Yayınlanan 3 fragmanı da izlemek için spoiler bağlantısına tıklayın:

 


Hemen bir avatar edinmek için, Gravatar'a üye olun. Detaylı bilgi için tıklayın

...

 

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: