HAKKINDA

www.cnbce.org ilk olarak yersiz yurtsuz kalmış ve birlikte bir çatı altında olmak isteyen insanların şevkiyle 7 sene önce açılan bir sitecikti. Daha sonra köhne ama sıcacık gecekondumuzdan yönetimdeki tüm arkadaşlarımızın yardımıyla bu siteye taşındık. Taşınma sürecimizde birçok insanın yapmaya bile cesaret edemeyeceği, neredeyse 1 hafta boyunca saatlerce bilgisayar başında durmamıza yol açmış insanüstü bir çalışma içerisine koyulduk. Her şey yeni evimizde daha konforlu ve rahat hissetmek içindi. Bu yüzden tek bir toz tanesini bile gerimizde bırakmayarak buraya taşındık. Ve o günden beri de birlikte olmanın keyfini yaşıyoruz.

Amacımız öncelikle CNBC-e ve e2 kanalında yayınlanan dizilere ve filmlere yer vermektir. Fakat bunun yanında CNBC-e’de yayınlanmayan diziler ve filmlerle ilgili konuşmadan duramayacak bir topluluğuz. Genişliğimizin bir ölçüsü var elbette ama en azından sinemaya gönül vermiş herkesin burada bir şeyler bulabileceği ve buradan bir şeyler öğrenebileceğine inanıyoruz. Ve öğretebilirsiniz de, evet bu mümkün, alıcılarımız daima açık. Amacımız klasik sitelerin dışında olup iyi vakit geçirmenin yanında belirli bir çizgiyi yakalamaktı her zaman, kendine has olmaktı, örnek olmaktı. Ama şu herkesin ağzına pelesenk olmuş ”belirli bir çizgi” değildi, farklıydı istediğimiz şey. Ve 4. yılımızda bu hedeflerimizin birçoğunu başarmış olmanın keyfini siz üyelerimizle paylaşmaktan çok mutluyuz.

Başından beri emeklemeden koşmaya çalışmamaya özen gösteren sitemiz koşusuna güzel bir ritm tutturarak devam etmekte ve bunun en büyük sebebi de bize destek veren sizlersiniz. Siz-biz ayrımını sadece cümlelerde belirleyici öğe olarak kullanan bu sitede bizimle birlikte olduğunuz için sağ olun, birlikte olduğumuz için sağ olalım. ”Biz” paylaşmaktan zevk alıyoruz ve paylaşmayı seven herkesi de aramıza bekliyoruz.

nazo82