1
Posted 12 Ekim 2010 by Xtreme in Dizi
 
 

CNBC-e ve e2 Cebinizde!


Dizimi kaçırdım telaşına son. CNBC-e iPhone uygulaması ile CNBC-e ve e2’nin tüm programları canlı yayınla hep yanınızda!
Bu gece CNBC-e’de hangi film var? Trafik sıkıştı, kesin kaçtı Mad Men, gece tekrarı kaçtaydı? Favori dizimin yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak? Tüm bu sorularla kafanızı yormayın. Aradığınız cevaplar özel CNBC-e iPhone uygulaması ile artık elinizin altında.

CNBC-e ve e2’nin yayın akışlarını en güncel halleriyle iPhone’unuzdan takip edebilir, programlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Ayrıca sevdiğiniz karakterlerin duvar kağıtlarını iPhone’unuza indirebilir, gelecek programların fragmanlarını izleyebilirsiniz. “Bana Özel” seçeneği ile favori dizi ve filmlerinizi takibe alıp, hatırlatma özelliğiyle izleyeceğiniz programı kaçırmaz, beğendiklerinizi Facebook, twitter ve e-posta aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

CANLI YAYINLA CNBC-e ve e2
Dizimi, filmimi kaçırdım derdine son! CNBC-e ve e2 kanallarını artık cebinizde taşıyabilirsiniz. Canlı yayınla CNBC-e ve e2’nin tüm programlarına kesintisiz erişim bu uygulamada mümkün. En sevdiğiniz diziler ve programlar, iPhone için özel olarak tasarlanan CNBC-e uygulamasıyla yayınlandığı anda nerede olursanız olun elinizin altında.

Uygulamayı, aşağıdaki  linki kullanarak ücretsiz indirebilirsiniz.


Xtreme

 
Avatar image
Always Watching