1
Posted 01 Şubat 2011 by hottie in Dizi
 
 

CNBC-e Dergi Şubat 2011 sayısı çıktı


How I Met Your Mother’ın sevilen karakteri Barney, kankalığın kitabını yazdı! The New York Times En Çok Satanlar listesine giren Kanka Kanunu (The Bro Code) CNBC-e Dergi Şubat sayısı ile herkese hediye. Nev-i şahsına münhasır bir karakter olan Barney’den erkek-kadın ilişkileri ve hayat hakkında öğreneceğiniz çok şey var.
Sinemaseverlerin her sene heyecanla beklediği Oscar Ödül Töreni 27 Şubat Pazar gecesi CNBC-e ve NTV’de ekrana gelirken, CNBC-e Dergi ile hediye edilen 83. Oscar Özel İzleme Rehberi’yle heyecan pekişiyor. Oscar Ödülleri ve adaylar hakkında bilmeniz gereken her şey bu ekte…

TV’nin en tüyler ürpertici dizisi The Walking Dead, korku janrının değeri bilinmeyen yaratıkları zombileri yeniden gündeme getirirken, CNBC-e Dergi’nin hazırladığı özel zombi dosyasını kaçırmayın. Merlin gibi genç büyücülere yol haritası, Doktor’un yeni yoldaşı Donna, How I Met Your Mother’ın yeni sezonu ve e2’nin yeni dizisi Shameless hakkında bilmek istediğiniz her şey bu sayıda. Ayın sürpriz konukları, özel bölümleri ve sıradışı anlarını konu alan yazılar sayesinde CNBC-e ve e2 izlerken tek bir anı bile kaçırmayacak, ekran yüzlerinin hayatlarındaki son gelişmeleri öğrenerek gündemi takip edeceksiniz.

hottie