Click here to send us your inquires or call (852) 36130518

CNBC-e Dergi – Şubat 2010

CNBC-e Dergi Şubat ayında dört farklı kapakla bayilerde. Kapakları, En İyi Erkek Oyuncu Altın Küre ödüllü Dexter’ın farklı renklerdeki görselleri süslüyor. Dahası Star Wars not defteri dergi ile herkese hediye.

CNBC-e’de Star Wars destanı devam ederken sinema tarihine damgasını vuran efsane yapım hakkında bilmeniz gereken her şey CNBC-e Dergi’de. Kamera arkası hikayelerinden, Star Wars evrenindeki renkli karakterlere, Palpatine’in yükselişi ve düşüşüne kadar merak ettikleriniz Şubat sayısında.

Çakma ajan Chuck’ın dönüşü, Heroes’un yeni kötüsü Samuel, Merlin’in büyüleri ve How I Met Your Mother ödüllü testi… CNBC-e dizi ve filmleri hakkında özel yazı dizileri CNBC-e Dergi’nin Şubat sayısında. e2 severler ise, Altın Küre ödüllü yapımlar Dexter, Mad Men, alemin kralı The Tudors ve TV’nin en sarsıcı dizisi Nip/Tuck hakkında merak ettiklerini öğrenebilir.

Festivaller, vizyondaki filmler ve raflardaki DVD… Bu ay sinemayı yine FİLM Dergisi’yle takip edeceksiniz. FİLM Dergisi, CNBC-e Dergi ile herkese hediye.

www.cnbce.com

 


YORUMLAR


Hemen bir avatar edinmek için, Gravatar'a üye olun. Detaylı bilgi için tıklayın

...

 

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: