2
Posted 01 Ocak 2011 by Xtreme in Dizi
 
 

CNBC-e Dergi – Ocak 2011


Televizyonlu Ajanda 2011, CNBC-e Dergi Ocak sayısı ile herkese hediye! Televizyonlu ajanda ile sevdiğiniz CNBC-e ve e2 karakterlerinin hayatlarındaki en önemli günleri takip edebilir, dizilerdeki hayali ve gerçek mekanların adreslerini öğrenebilirsiniz. Dizi severler, CNBC-e ve e2 karakterlerinin fotoğraflarıyla süslenen ajandayı ellerinden düşürmeyecek.

Ocak ayında CNBC-e’nin yeni dizisi The Walking Dead’i izlerken ölüp ölüp dirileceksiniz. The Shawshank Redemption ve The Green Mile’ın yazarından bir zombi gerilimi olan The Walking Dead hakkında bilmeniz gereken her şey CNBC-e Dergi’de. Merlin’de kamera arkası, yeni sezonlarıyla Smallville ve CSI: NY, Veronica Mars’ın stil rehberi, Doctor Who’nun ünlü konuğu Kylie Minogue ve The Big Bang Theory ödüllü testi Ocak sayısının öne çıkan konu başlıkları arasında. Ocak ayında The Tudors’ın final sezonu başlarken, CNBC-e Dergi dizinin yaratıcısı Michael Hirst ile merak edilenleri konuştu. Dahası ayın sürpriz konukları, özel bölümleri ve sıradışı anlarını konu alan yazılar sayesinde CNBC-e ve e2 izlerken tek bir anı bile kaçırmayacaksınız.

Javier Badem’li Biutiful, kült yapım Tron’un devam filmi ve Jake Gyllenhaal ve Anne Hathaway’in olay yaratan leni filmi Love and Other Drugs… Setten haberler, vizyondaki filmler ve raflardaki DVD’ler ile bu ay sinemayı yine FİLM Dergisi’nden takip edeceksiniz. FİLM Dergisi, CNBC-e Dergi ile herkese hediye.


Xtreme

 
Avatar image
Always Watching