Click here to send us your inquires or call (852) 36130518

CNBC-e Dergi – Nisan 2011

How I Met Your Mother’ın “Kanka” kitap serisi devam ediyor! Barney Stinson, The New York Times bestseller olan ilk kitabı Kanka Kanunu’nun ardından şimdi de Kankanın Av Rehberi ile hemcinslerine yol göstermeye devam ediyor. TV’nin en çapkın karakterlerinden biri olan Barney, başarısının sırrını bu kitaptaki taktiklere bağlıyor. Bu kitabı okurken hem kendiniz hem de kadın-erkek ilişkileri hakkında çok şey öğreneceksiniz. Kankanın Av Rehberi, CNBC-e Dergi Nisan sayısıyla herkese hediye.

Ölülerle yürüyen kadın! Prison Break ile izleyecinin gönlünde taht kuran Sarah Wayne Callies, yeni hit dizisi The Walking Dead / Yürüyen Ölüler hakkında Türkiye’de sadece CNBC-e Dergi’ye konuştu. Prison Break, yeni rolü ve anneliği üzerine olan bu çok özel röportajı kaçırmayın.

CNBC-e’de çok ses getirecek iki yeni dizi başlıyor: Camelot ve Vampir Günlükleri… Merlin severler Arthur efsanesini bir de Camelot ile izlemeden önce aradaki farkları CNBC-e Dergi’den öğrenmeli. Vampir Günlükleri’nin buram buram Twilight kokan senaryosu ise kafaları karıştırmasın. Çünkü Twilight’tan önce o vardı! Son vampir fenomeni hakkında bilmeniz gereken her şey CNBC-e Dergi Nisan sayısında.

Bir Jane Austen klasiği olan Emma, TV’nin en sevilen klasiklerinden Yukarıdakiler Aşağıdakiler’in yeniden çevrimi, Spartacus’un yeni sezonundan haberler, How I Met Your Mother’ın bölüm rehberi, Mad Men hakkında hala bilmediğiniz her şey ve Shameless’taki bir düzine utanmaz adamın günah listesi… Hepsi ve daha fazlası CNBC-e Dergi Mart sayısında.

Ayın sürpriz konukları, özel bölümleri ve sıradışı anlarını konu alan yazılar sayesinde CNBC-e ve e2 izlerken tek bir anı bile kaçırmayacak, ekran yüzlerinin hayatlarındaki son gelişmeleri öğrenerek gündemi takip edeceksiniz.

İstanbul Film Festivali NTV Belgesel Kuşağı, Kırmızı Başlıklı Kız, Çığlık 4 ve Mutluluğun Peşinde… Setten haberler, vizyondaki filmler ve raflardaki DVD’ler ile bu ay sinemayı yine FİLM Dergisi’nden takip edeceksiniz. FİLM Dergisi, CNBC-e Dergi ile herkese hediye.

Barney’nin ilk kitabını kaçıranlar üzülmesin! cnbce.com/yarisma adresindeki yarışmaya katılın, kalan son 100 kitaptan birinin sahibi olun.

 


YORUMLAR


Hemen bir avatar edinmek için, Gravatar'a üye olun. Detaylı bilgi için tıklayın

...

 

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: