Click here to send us your inquires or call (852) 36130518

Cnbc-e Dergi [Kasım 2009]

South Park Magnet Fotoğraf Çerçevesi Kasım ayında dergi ile tüm okuyuculara hediye. Sevdiklerinizin fotoğraflarını çerçeveye yerleştirip, magneti ister buzdolabınıza ister bilgisayar kasanıza yapıştırabilirsiniz.
Desperate Housewives’ta yeni sezon, büyücülerin efendisi Merlin’in kamera arkası, Leverage hangi karaktersiniz testi, Doctor Who’da görev teslimi ve Yukarı Doğu Yakası’nın çılgın gençlerinin ilişki künyeleri… CNBC-e dizi ve filmleri hakkında bilmek istediğiniz her şey CNBC-e Dergi’nin Kasım sayısında.
Scrubs severler CNBC-e Dergi’nin Scrubs: Interns’ün yönetmeni Eren Çeleboğlu ile yaptığı özel röportajı kaçırmasın. Desperate Housewives ve Without a Trace ödüllü testleri de Kasım sayısında.
e2 yeni yayın dönemiyle ilgilenenler Hung gibi yeni dizilerin yanı sıra Emmy ödüllü yapımlar Breaking Bad ve Mad Men hakkında merak ettiklerini öğrenebilir.
Twilight serisinin yeni filmi Yeni Ay, Zombieland ve sezona hızlı bir giriş yapan Türk filmleri… Vizyondaki filmler, Bursa İpek Yolu Film Festivali ve raflardaki DVD’lerle bu ay sinemayı yine FİLM Dergisi’nden takip edeceksiniz. FİLM Dergisi, CNBC-e Dergi ile herkese hediye.

 


YORUMLAR


Hemen bir avatar edinmek için, Gravatar'a üye olun. Detaylı bilgi için tıklayın

...

 

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: