Click here to send us your inquires or call (852) 36130518

CNBC-e Dergi – Kasım 2010

 width=Yoğun istek üzerine en sevilen CNBC-e tanıtım müziklerini bir albümde topladık. Dexter, Mad Men, Chuck, Gossip Girl, One Tree Hill, Ghost Whisperer ve The Big Bang Theory’nin en gözde tanıtım müzikleri bu albümde. Dokuz şarkıdan oluşan bu muhteşem albüm CNBC-e Dergi Kasım sayısıyla herkese hediye.

Spartacus: Blood and Sand’de gladyatörlük geleneğini, Memphis Beat’te diziye adını yazdıran Elvis şarkılarını, Veronica Mars’ta dizinin başarısının ardındaki nedenleri, Gossip Girl’de ise sezonun büyük sorularını irdeledik. Ayrıca Desperate Housewives set arkası kareleri, Leverage’tan Timothy Hutton’ın göz alıcı kariyeri ve The Big Bang Theory’de setten gerçek hayata taşınan gizli aşkın doğuş öyküsü de Kasım sayısında.

Film sayfalarında TV’de ilk kez yayınlanan Semih Kaplanoğlu’nun Altın Ayı kazanan filmi Bal ve Nuri Bilge Ceylan’a Cannes Film Festivali’nde En İyi Yönetmen ödülü kazandıran Üç Maymun’a dair her şeyi bulabilirsiniz. Ayrıca Kült Seri’de bu ay süper kahraman filmlerinin en sevilen örneklerinden Superman serisini izleyeceğiz.

Harry Potter serisinin yedinci filmi Ölüm Yadigarları, Çağan Irmak’ın son filmi Prensesin Uykusu ve yeni bir Tony Scott-Denzel Washington işbirliği Unstoppable / Durdurulamaz… Vizyondaki filmler ve raflardaki DVD’ler… Bu ay sinemayı yine FİLM Dergisi’yle takip edeceksiniz. FİLM Dergisi, CNBC-e Dergi ile herkese hediye.

 

YORUMLAR


Hemen bir avatar edinmek için, Gravatar'a üye olun. Detaylı bilgi için tıklayın

...

 

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: