Click here to send us your inquires or call (852) 36130518

‘Burn Notice’ 7. sezon onayını aldı! Final sezonu mu?

USA Network, bünyesindeki dizilerin gelecekleri hakkında almış olduğu kararları duyurmaya devam ediyor. White Collar (5. sezon)Covert Affairs (4. sezon)Royal Pains (5-6. sezon)Suits (3. sezon) gibi dizilerine yeni sezon onayı veren; Common Law veFairly Legal‘ı iptal eden; politik mini-seri Political Animals‘ın ise yeni bir sezonu olmayacağını duyuran kanal, geride bıraktığımız akşam saatlerinde yaptığı yazılı basın açıklaması ile Burn Notice fanlarını sevindirdi.
Buna göre, kanalın uzun soluklu serileri arasında yer alan Burn Notice, 7. sezon onayını resmen aldı.
Yeni sezon için 13 bölümlük sipariş verildi. Matt Nix‘in yaratıcısı olduğu dizinin ilk sezonu 12, ikinci ve üçüncü sezonları 16, son üç sezonu ise 18 bölümden oluşmakta. Böylelikle son üç sezonun ardından bölüm sayısında azalma gerçekleşmiş oluyor.

 

Yedinci sezon bölümleri 2013 senesi içinde ekranlara gelmeye başlayacak. Sezon prömiyer tarihi hakkında şimdilik kesin bir tarih verilmedi.
Altıncı sezonu devam etmekte olan Burn Notice, sezonu tamamladığında toplam 98 bölüme ulaşacak. Bu yenileme kararının ardından ise dizi, 100 bölüme ulaşmayı ve USA Network tarihinde 100 bölüme ulaşan üçüncü seri olmayı garantilemiş durumda.
USA Network yönetim kurulu adına yeni sezon onayı hakkında açıklama ve değerlendirmelerde bulunan eş başkanlar Chris McCumber ve Jeff Wachtel ikilisinin ifadeleri şu şekilde: ”Burn Notice, yıllandıkça daha iyi hale gelen kaliteli bir şarap gibi. Yüksek oktanlı aksiyonu, sürükleyici senaryosu ve sezon ortası finalinde ulaştığı yaklaşık yedi milyon izleyici sayısıyla, bu emektar serimiz portfolyomuz içinde kendini kanıtlamayı başarmıştır.
Görevinden uzaklaştırılmış olmasına rağmen yine de bağımsız bir şekilde dedektifliğe devam eden zeki ve çekici ajan Michael Western (Jeffrey Donovan)‘ın bir süre sonra yeniden CIA ile danışmanları olarak çalışmaya başlaması ve görevinden uzaklaştırılmasına neden olan örgüt ve örgütle bağlantılı herkesi yakalayıp hesap sorma hedefinde olması ekseninde gelişen olayları izlediğimiz dizinin oyuncu kadrosunda Jeffrey Donovan dışında Bruce Campbell (Sam Axe), Coby Bell (Jesse Porter) ve Gabrielle Anwar (Fiona Glenanne) gibi isimler yer alırken NixMikkel Bondesen ve Alfredo Barriosise uygulayıcı yapımcılar olarak ekipte yer alıyorlar.
Fox TV Studios ve Fuse Entertainment ortak yapımcılığında hazırlanan Burn Notice, devam etmekte olan altıncı sezonunun ikinci yarısı için ekranlara geri dönüyor. Sezonu bitirmesine sekiz bölüm kalan dizi, 08 Kasım Perşembe akşamı (9 p.m.) sezonun 11 ve 12. bölümleri olan ‘Desperate Measures’ ve‘Means & Ends’ ile iki saatlik bir yayınla izleyicilerle yeniden buluşuyor.
Yedinci sezonun aynı zamanda dizinin final sezonu olacacağı söylentilerine ve Jeffrey Donovan‘ın bu yöndeki açıklamalarına rağmen USA Network yetkilileri şimdilik böyle bir karar ya da beklentiye sahip olmadıklarını dile getiriyorlar.

 

Hemen bir avatar edinmek için, Gravatar'a üye olun. Detaylı bilgi için tıklayın

...

 

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: