Posted 09 Kasım 2012 by SelectX in Dizi
 
 

Arrow'a 'Ted Gaynor' geliyor!


DC Comics karakteri Green Arrow'a dayalı olarak Marc GuggenheimGreg Berlanti ve Andrew Kreisberg gibi isimler tarafından The CW kanalı için geliştirilen ve ilk sezonu tüm heyecanıyla devam etmekte olan popüler dizi Arrow''un hikayesine yeni DC Comics karakterleri, buna bağlı olarak da oyuncu kadrosuna yeni isimlerkatılmaya devam ediyor.
Farscape'teki John Crichton ve Stargate SG-1'daki Lt. Colonel Cameron Mitchell karakterleriyle tanıdığımız Amerikalı aktör Ben Browder, Arrow'a DC Comics karakterlerinden biri olan Ted Gaynor rolüyle konuk oluyor.
Ted Gaynor karakteri, ilk olarak DC Comics'in Blackhawk serisinde (#266) Ocak 1984'de gözüken ve çizgi romanlarda hem Batman hem de Blackhawk ile savaşan ABD Deniz Piyade Teşkilatı'nın birinci sınıf bir deniz subayı ve Blackhawk Squadron'un eski üyesi olarak biliniyor.
Peki Ted Gaynor, Arrow'un hikayesinde bizlere nasıl görünecek?

.

IGN'in haberine göre Ted Gaynor, Diggle'ın (David Ramsey) eski savaş arkadaşı olarak hikayede belirecek.

.

Diggle'ın Afganistan'daki ilk görevi esnasında birlik komutanı olan, günümüzde ise Starling City'de Blackhawk Squad Protection Group'ta korumalık yapan Gaynor, Oliver (Stephen Amell) ile Digglearasında kutuplaşmaya yol açan bir figür olarak belirecek.
Karakter ilk olarak sezonun 11. bölümü olan 'Trust But Verify'de karşımıza çıkacak. Yayın akışına göre, bölümün 2013 başlarında ekranlara gelmesi planlanıyor.
Özellikle bilim-kurgu fanlarının yakından tanıdığı 49 yaşındaki Ben Browder dizi kariyerinde yukarıda bahsettiğimiz kendisine ün kazandıran Farscape ve Stargate SG-1'ın dışında İngiliz bilim-kurgu dizisiDoctor Who'nun yedinci sezonunda (Isaac), NBC'nin final yapan dizisi Chuck'ın Chuck Versus the Bullet Train bölümünde, CSI: Miami (Danny Maxwell) ve Party of Five (Sam Brody) gibi yapımlarda konuk oyuncu olarak yer aldı.
Geride bıraktığımız 'Damaged' isimli bölümüyle prömiyerinden sonraki en iyi izlenme oranlarını elde eden ve yaklaşık 3.7 milyon izleyiciye ulaşan (18-49 yetişkin yaş aralığında 1.3 reyting oranı ve 3.75 milyon toplam izleyici) Arrow, önümüzdeki hafta 14 Kasım Çarşamba akşamı John Behring'in yönetmenliğini, Moira Kirland & Marc Guggenheim ikilisinin yazarlığını yaptığı sezonun altıncı bölümü'Legacies' ile The CW ekranlarında kaldığı yerden devam edecek.

zp8497586rq

SelectX